X Sitesinden Ithamlar

X Sitesinden Ithamlar

Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag tarih Cmt 17. Mar 2012, 21:26

Gecenlerde sitenin birisine bir iki kelam yazdik diye basimiza gelen kalmadi.Aforazlandik herhalde hic de önemli degil.

Arkadaslar ben bildiklerimi her platformda yazarim bunu kimse engelleyemez ama engellendik sanirim bazilarinin

kuyruguna bastik aci yapti herhalde cigliklar gökyüzüne kadar cikti.Ben almanyada köpeklerin icindeyim ki FCI bile

almanlarin VDH(Alman Köpek Federasyonu)kurallarini kabul ediyor.Bilmem bu bir seyler anlatiyormu?Iste ben bu

ülkede köpeklerimle calisip hem irk yarismalarinda hemde performans yarismalarinda ve sinavlarinda en iyi

dereceleri yaptim ama bu sitedeki vatandaslarimiz bunlari bile görmekden aciz demeyecegim kabul edip etmemekde

sorun yasiyorlar sanirim psikolojik bir olay onlar icin.Zaten önemli de degil ben kendimi bildigim gibi cogu

arkadasimiz bunlari cok iyi bilmekdedir.Ben bütün gün internetten sectiklerim ve indirdiklerimle yasamiyorum,

klavyenin basinda herkes amerikali.Cikarinda yetistirinde görelim hepimiz mutlu olalim yemiyor herhalde.Iki video

filmiyle bir seyler yapildiklarini saniyorlar .Primitiv düsünceler bunlar.Hatta biri kalkmis bana üslup dersi vermeye

kalkiyor ilk önce aynaya bakalim kisiligimizi görelim sonra yazalim.Ben hem yasim itibariyla hemde aldigim egitim

neticesinde üslubumu nasil nesredecegimi gayet bilirim.Kimsenin bana ders vermeye hakki olamdigi gibi bildikleriyle

kendileri avunabilirler.Bilmediklerini yazinca vurun abaliya sentezi basliyor,senaryo bu yani akillari sira biribirlerinin

arkalarini kapatiyorlar.Bu arkadaslarla her türlü ortamda oturup demokratik sartlarda köpek konusunu tartisirim

bilmediklerini aciklarim ha ben bilmiyorsam onlarda aciklayabilirler.Sanatkarin biri cikmis Field Trailden bahsediyor

evet benim Field Trail calismam olmadi ama pek yakinda bomba patlayacak o zaman ne diyecekler KÖPEK UZMANLARI

cok merak ediyorum.Sizin sitelerden resimlerini gördügünüz E.M ve P isimleri sahislarla ben yaristim diyorum yaristim ve

onlari eledim.Deutsher Pointere girip 2010 tarihine bakarsiniz.Diger biride kalkmis ben Emette olsaymisim bu basarilari

becerebilirmisim falan filan aslanim benim orada olmama gerek yok zaten oradaki gencler bu isi hakkiyle yapiyorlar.

Emet deyince duracaksin oradaki kardeslerim Türkiyenin heryerine köpek vermislerdir halada vermektedirler

demek ki bu da sizi gidikliyor herhalde.Bende Emetli olarak gurur duyuorum.Calisin sizinde olur öyle cikip klavyenin arkasinda kelam kesmekle bu isler olmaz bu

da böyle biline.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.Erdem Yalcindag
Administrator

Re: X Sitesinden Ithamlar

Mesajgönderen sebiltrofe tarih Çrş 18. Nis 2012, 12:33

selam Mustafa abi dediklerine aynen katılıyorum hatırlarsan geçmiştede bazı sitelerde senin başarılarını karalayan küçük beyinliler çıkmıştı sen kafana takma seni biz tanıyoruz. Başarıların internet üzerinden gelmediğinide iyi biliyoruz.
Cemil DURMAZ
sebiltrofe

Re: X Sitesinden Ithamlar

Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag tarih Pzr 22. Nis 2012, 20:01

Selamün Aleyküm Cemil,

Sagol kardesim,zaten kafama herseyi takacak zamanim yok benim hani derlerya ............ürer kervan yürür durum bu.Simdi Anja var yola devam

durmak yok.Hosca kal.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.Erdem Yalcindag
Administrator

Dön Makale & Köşe Yazıları/Artikel & Pinnwand

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir