Sezondan Önce Hazirlik

Nokta, süpürme ve korunan atış teknikleri...
Ziel, Visier, Schutz Techniken...

Sezondan Önce Hazirlik

Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag tarih Sal 5. May 2009, 12:45

Degerli Arkadaslar,

1.mayisda burada sezonu acacagiz onun icin ben ,klaus ve jochen silahlari ayarlamaya poligona gittik.
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
M.Erdem Yalcindag
Administrator

Re: Sezondan Önce Hazirlik

Mesajgönderen Ferhan YILDIRIM tarih Sal 5. May 2009, 19:41

ERDEM AGBİ GÜZEL PAYLAŞIMLAR EMEGİNİZE SAGLIK.
Ferhan YILDIRIM

Mesajgönderen sebiltrofe tarih Çrş 6. May 2009, 06:03

mustafa abi selam namluyu ısıttığına sevindim inşallah koçuda yatırırsın haberleri bekliyoruz.
Cemil DURMAZ
sebiltrofe

Mesajgönderen 43.ro tarih Çrş 6. May 2009, 11:12

sebiltrofe yazdı:mustafa abi selam namluyu ısıttığına sevindim inşallah koçuda yatırırsın haberleri bekliyoruz.

Selamun aleykum,
Cemil iyi diyorsunda kardesim koc isi biraz zor. :mrgreen: Oda benimgibi ihtiyarladi.Selamlar.(avci vuramamaga basladimi evvela tufegi degistiri,sonra kopegi degistiri,sonra arabayi degistiri.Nedense tufegin arkasini degistirmege hic yanasmaz.) :D :D :D
Kullanıcı avatarı
43.ro

Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag tarih Çrş 6. May 2009, 20:09

Selamün aleyküm arkadaslar,

Hepinize selam sevgi benden amma mestan usta yaslandigi icin fobileri olusmus biraz malum yaslilik alametleri.

Illaki herkes zamani geldimi yaslanacak ama tüfekle arabayla alakasi yok bu islerin goca usta .Sen kaybettigin sülünü

bir bul yoksa sana ne istersen gönderelim ister KH,Ister Pointer,ister weimaraner sana helal olsun hemsehrime bak

kendine iyi bak birde seninle ugrasmayalim,hosca kal.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.Erdem Yalcindag
Administrator

Mesajgönderen sebiltrofe tarih Pzt 11. May 2009, 06:20

abilerim selamün aleyküm mestan abi ne güzel bir gerçeği ortaya koymuşsun yaşlılığı kimse kabul etmez ama doğal bir erezyon mustafa abi bu erozyondan en az etkilenenlerden birisi yaşına göre çok atik ve dinç görüyorum tabiki Mestan abi sende öyle avlarında resimlerinde nekadar genç olduğun ortada benim babam eski toprak torosların teke avcısı vurduğu avları anlatmayla bitiremiyor şimdi 65 yaşında ava gitmiyor ama iş yaparken veya beraber yola gittiğimizde ben yetişemiyorum buda gösteriyorki avcılar yaşlanmaz tüfekleri eskir yada köpekleri yaşlanır bulamaz fişekler kötüde çıkabilir daha bir sürü sebepler hoşlçakalın
Cemil DURMAZ
sebiltrofe

Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag tarih Sal 9. Haz 2009, 18:34

Selamün aleyküm Cemil kardesim,

Herseyi en yalin sekilde izah etmissin dogru söze ne denir?Mestan usta oku da sülünleri kaybetme sonra,Romanya

buradan cok uzak ancak Türkiye'ye giderken köpeklere arattirabilirim,kendine iyi bak ,sezondan öncede gözlüklere bir

baktir,kal saglicakla.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.Erdem Yalcindag
Administrator

Dön Atış Teknikleri/Schuss Techniken

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir