PİKNİĞE NİTET ALABALIĞA KISMET

Tatlı su ve tuzlu su balık türleri , avlanma şekilleri.
Süßwasser oder Salzwasser Fischearten, Fangtechniken.

PİKNİĞE NİTET ALABALIĞA KISMET

Mesajgönderen sebiltrofe tarih Sal 9. Haz 2009, 05:43

Hafta sonu arkadaşları eşleriyle beraber pikniğe davet ettim maksatım saçta kavurmaydı çocuklarında dersleri bitti dedik serin bir dere kenarı bulup oturduk sabah erkenden kahvaltımızı yaptık arkadaşım doğuda misafirimdi abi burada balık olurmu demezmi hemen eline arabadan bir rat birde meps verdim kısmet dedim belki vardır. Deneyelim dedim daha ilk atışta bakıyorum rat esnedi soramıyorumda geriden seste çıkaramıyorum alabalık varsa kaçmasın diye derken iri bir alabalık çekti yüz ifadesi okadar sevinçli ve mutluyduki hiç bir şey bu sevinci yaşatamaz hemen tekrar attı ve birtane daha artık benim içimede kurt düştü diğer ratı aldığım gibi koştum yanına bende 2 parça aldım dere boyu at çek yaparak her taş dibini denedik balığı tam çekiyorum tam elime alacam iğneden düşüp kaçıyor akşama kadar 40 yakın balık kaçırdım ve anladımki birdaha buraya balık avına gelmek şart oldu gelirken kepçesiz asla gelmem ve yanımada iyi bir çantacı almamızlazım arkadaşımla gelecek haftasonunu iple çekiyorum resimlerin bazılarını sizlerle paylaşmak istiyorum herşey gönlünüzce olsun

Resim

Resim

Buda benim cengaver yetiştiryorum babası geçme derdinde ilk ders balıkta sabır testini geçti

Resim
Cemil DURMAZ
sebiltrofe

Re: PİKNİĞE NİTET ALABALIĞA KISMET

Mesajgönderen yalcin05 tarih Sal 9. Haz 2009, 06:32

cemil en kötü gününüz böyle olsun,çok güzel bir gün geçirmişsiniz,
Yalçın AKKURT
A Rh+1966 AMASYA/5326649295
[img width=320 height=240]http://i51.tinypic.com/2s0z5n4.jpg[/img]
yalcin05

Mesajgönderen sebiltrofe tarih Sal 9. Haz 2009, 07:39

selam yalçın abi saolasın hakikatende çok güzel geçti resimde senin hediye ettiğin piknik su bidonu arkada görmüşsündür arkadaşlara su ikram ettim ve hediye eden yalçın abimizin geçmişlerine rahmet okumalarını söyledim avcıya verilecek en güzel hediyelerden birisi bence tekrar teşekkür ederim.
Cemil DURMAZ
sebiltrofe

Mesajgönderen 43.ro tarih Sal 9. Haz 2009, 07:43

Selamun aleykum,
Cemil kardesim ne buyaw,kumesmi buldun? Helal olsun demekki fazla gelen yok,veya balik cok.Paylasim icin cok tesekkurler,emegine saglik,selamlar.
Kullanıcı avatarı
43.ro

Mesajgönderen yalcin05 tarih Sal 9. Haz 2009, 10:27

sebiltrofe yazdı:selam yalçın abi saolasın hakikatende çok güzel geçti resimde senin hediye ettiğin piknik su bidonu arkada görmüşsündür arkadaşlara su ikram ettim ve hediye eden yalçın abimizin geçmişlerine rahmet okumalarını söyledim avcıya verilecek en güzel hediyelerden birisi bence tekrar teşekkür ederim.

( arkadaşlara su ikram ettim ve hediye eden yalçın abimizin geçmişlerine rahmet okumalarını söyledim)

cemilim ALLAH (cc) razı olsun bilmeyerekte olsa okuduğunuz rahmetin yerine ulaştığına eminim,zira o sırada babamı kaybetmiş ve defin işlemleri ile uğraşıyorduk,(nerden nereye anlayana anlamı çok büyük) çok tşk.ederim
Yalçın AKKURT
yalcin05

Mesajgönderen sebiltrofe tarih Sal 9. Haz 2009, 11:55

selam yalçın abi allahüteala rahmet eylesin mekanını cennet eylesin kuranı kendisine yoldaş eylesin ailesine sizlere sabrı cemil eylesin 'İnne lillehi ve inne ileyhi raciun '(Allahtan geldik ve yine allaha döneceğiz)
Cemil DURMAZ
sebiltrofe

Mesajgönderen M.Erdem Yalcindag tarih Sal 9. Haz 2009, 18:48

Sealmün aleyküm cemil balik aviniz iyi gecmisde Yalcinin haberine üzüldüm.

Degerli yalcin,

Basin sag olsun allah sizlere sabirlar ihsan eylesin,hüküm allahin,allah rahmet eylesin.Bizde bir kac hafta önce ayni

seyleri yasadik bilyorsun kayinvalideyi kayip ettik ne yapacaksin,illaki bizlerde bir gün oraya gidecegiz cenab-i allah

hepimize iman kuran nasib etsin insaallah.
Resim
Kullanıcı avatarı
M.Erdem Yalcindag
Administrator

Mesajgönderen sebiltrofe tarih Çrş 10. Haz 2009, 05:51

selam mustafa abi teşekkür ederim güzel dileklerinden dolayı konuyu açtıktan sonra öğrendim yalçın abinin babasının vefat ettiğini inanın sizler kadar bende üzüntü içindeyim yeni bir avlak keşfettim içinde adeta balık kaynıyor derelerde siyah benek gökkuşağı inşallah gelecek haftalarda daha iyi sonuçlar alırız allah böyle güzellikleri herkeze nasip etsin.
Cemil DURMAZ
sebiltrofe

Mesajgönderen yalcin05 tarih Çrş 10. Haz 2009, 11:48

ALLAH sizlerden razı olsun,
Yalçın AKKURT
yalcin05

Mesajgönderen Yabani tarih Pzt 22. Haz 2009, 20:53

Sayin yalcin abi,

Haberi yeni okudum basiniz sag olsun allah geride kalanlara sabirlar ihsan eylesin.
Yabani

Sonraki

Dön Balık Avcılığı/Angeln

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir